Lux Patronum

Forum sojuszu LuxO

Ogłoszenie

Szukam dyplomaty. Musi to być osoba z dużym doświadczeniem!

#1 2009-01-27 22:31:48

Hustla

Gość

Podanie

1.Nick: Hustla
2.Nacja: Germanie
3.Link do profilu i położenie: http://s10.travian.pl/spieler.php?uid=11522 Położenie {-50,10}
4.Wiek: 20
5.Ilość popa: 90
6.Pozycja w statystykach off: 102 (maksymalnie byłem 69)
7.Pozycja w statystykach deff: 4505 (szura już pochowałem)
8.Data rejestracji: 22.01.2009
9.Ile czasu spędzasz on-line: Wiele godzin, nie miewam sytuacji gdy wojsko jest zostawione w osadzie bądź surka jest nierozdana
10.Sitterzy: na razie brak, nie potrzebuję
11.Wojsko: 89 pałek + ciągle rośnie ( wiele już straciłem, dzięki czemu zawdzięczam pozycję OFF, ale produkcja nie stanowi problemu)
12.Doświadczeniena jakich serwerach grałeś i w jakich sojuszach, ilość popa, ranking off itd. itp. - oczywiście na oko, bo możesz nie pamiętać dokładnie)
Nagłówniejsze co może mieć tu znaczenie to gra na s6 classic, gdzie właśnie jakby nie patrzeć przez część gry byłem waszym oponentem - o ile obecne LuxP tworzą również gracze z tamtego serwera. Niestety konto musiałem oddać, ale co do moich osiągnięć - członek ROTS-NWA (regularnie 1-4 rank sojuszy), założyciel akademii tegoż samego sojuszu, ran off i def nie pamiętam ale jeśli chodzi o off to top200.
13.Czy byłeś atakowany przez graczy LuxP: Jeden fs.
Czy jesteś przez kogoś farmiony/atakowany(podaj nick agresora i sojusz z jakiego pochodzi): Nie jestem farmiony a ataki sporadyczne w postaci parogodzinnych fs-ów - 10 pałek itp., farmą nie jestem bo nie jestem na takim poziomie
14.Poprzednie sojusze (Podaj powód odejścia): Pierwszy sojusz na tym serwerze.
15.Dlaczego my: Ponieważ kojarzę was z serwera classic (w postaci wrogów) i myślę że jeżeli ten LuxP jest choćby trochę utożsamiony z tamtym to widzę tutaj duże predyspozycje w przyszłości.
Jestem graczem bardzo aktywnym, typowym napastnikiem, pop nie jest może imponujący ale zacząłem grać z 4 dniowym opóźnieniem, nie jestem farmą, i chcę dołączyć do jakiegoś porządnego sojuszu, a jako że oceniam się wysoko to mierzę tylko i wyłącznie w sojusze z top10 - a na chwilę obecną nim jesteście.
Napisałem podanie praktycznie do was, ponieważ nie chcę dołączać do sojuszy stworzonych z farm, a wiem że dla dobrego sojuszu byłbym sporym wzmocnieniem.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwyracers.pun.pl www.pmp.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.grafamargo.pun.pl www.futbol24.pun.pl